top of page

Соціальна відповідльність

МИ - соціально відповідальне підприємство.

Вже 2й рік поспіль ми проводимо соціальну акцію “Паска для лікаря” висловлюючи вдячність лікарям Прикарпаття за їх титанічну працю під час пандемії Covid-19.

 

Ми активно долучаємося до проектів, пов’язаних із розвитком дітей і талановитої молоді: співпрацюємо з ГО «Мами Прикарпаття», сприяючи реалізації їх проектів і проводимо спільні майстер класи.

 

Ми відгукуємося на звернення про благодійну допомогу. Ми сприяємо таким громадським організаціям та установам як «Народна самооборона Івано-Франківської області», «Спілка волонтерів Прикарпаття», національній поліції та міській владі в рамках проведення їх соціальних проектів. Кілька років поспіль беремо участь в акції «Купуємо івано- франківське – даємо роботу іванофранківцям».

 

Ми активно сприяємо розвитку спортивної активності у місті. Надаємо благодійну допомогу для проведення обласних спортивних ігор у Міжнародний день людей з інвалідністю. Також неодноразово здійснювали матеріальну підтримку по зверненнях Івано Франківської організації політв’язнів репресованих. Сприяємо розвитку спорту у місті і та регіону, а саме: проведенню спортивних змагань зі скандинавської хотьби 2018, SwimRun 2019, Пробіг Друзів Богородчани 2020.

2.png
bottom of page